• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/RoyalPerdeSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326365961
  • https://twitter.com/royalperde
  • https://www.instagram.com/royal.perde.sistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCbAI4i2EsgmR21cfGXS8JRw

Royal Perde Sistemleri Logosu

Royal Perde Sistemleri

İletişim Destek Hattı: +90212 320 85 93 WhatsApp LogoWhatsAppHattımız : 0532 636 59 61

Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon Perdesi


Projeksiyon perdesi, firmamızın ürettiği ürünler arasında özel ürün grubunda yer almaktadır. Standart ölçülerde üretildiği gibi, özel isteğe göre de üretim yapılabilmektedir.

Projeksiyon perdesi çeşitleri, storlu, yaylı çek bırak sistemli, motorlu ve uzaktan kumandalı sistemde üretilmektedir.

Ayaklı olan çeşidi ise Uzakdoğu üretimi olup ithal üründür. Storlu projeksiyon perde grubunda sık tercih edilen bir çeşit de ters projeksiyon perdesidir.

 

Motorlu Projeksiyon Perdesi

Ters projeksiyon perdesi standart ve özel istenilen ölçülerde 300 genişlikte ölçüye kadar üretilebilmektedir. Projeksiyon perde ebatları ve  projeksiyon perde seçiminde dikkat edilecek kriterler, bütün bu ayrıntıları uzman müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Projeksiyon perdeler duvara veya tavana monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Ürün ışığı dağıtmayan yüksek kontrast dönüşü sağlayan özel bir kumaştan mamuldür. Mekanizma sistemi otomatik 3 cm. bir durdurulabilen yaylı mekanizmadır. Çok fazla yer tutmaz ve pratiktir.

Tripod olanı ise portatif olup kullanılmadığı zaman katlanarak kutusuna koyulabilir özellikte olup o da çok fazla yer işgal etmez. Sabit projeksiyon perdesi, bir yüzeye monte edilir ve sinema perdesi gibi sabit olarak kalır.

Motorlu projeksiyon perdesi, ters projeksiyon perdesi çeşitlerini firmamız ürün skalasında bulabilirsiniz. Motorlu projeksiyon perdeler ve manuel projeksiyon perdeler istenirse özel ölçülerde de yapılabilmektedir. Projeksiyon perdesi üretimi firmamız tarafından yapılmakta olup 5 yıl garanti verilmektedir.

 

 

 

Ahşap Jaluzi

Ahşap Jaluzi