• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/RoyalPerdeSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326365961
  • https://twitter.com/royalperde
  • https://www.instagram.com/royal.perde.sistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCbAI4i2EsgmR21cfGXS8JRw

Royal Perde Sistemleri Logosu

Royal Perde Sistemleri

İletişim Destek Hattı: +90212 320 85 93 WhatsApp LogoWhatsAppHattımız : 0532 636 59 61

Karartma Perdeleri

Karartma Perdeleri


Karartma perdesi ne demek?
 
 
Karartma perdeler, diğer adıyla Blackout Perde sistemleri bir ortamın tamamen karartılmasının amaçlandığı durumlarda kullanılması gereken tek perde çeşididir. Karartma perdelerde kullanılan özel kumaşlar %100 ışık geçirmez, 3 katmanlı ve alev almaz özel bir yapıya sahiptir.
 
Karartma perdeleri, tekstil black out kumaş perdeler, evlerin yatak odalarında, çocukların yatak odalarında, çalışma odalarında, stüdyo, laboratuvar konferans salonu, sinema, tiyatro gibi mekanlarda uygulanmakta olup ışıksız ortam elde etmede çözüm olmaktadır.
 
 
Karartma Perdeleri
 
 
Kumaş perde şeklinde pileli olarak üretilir, kornişe monte edilebilir, rustikle uygulanabilir, büzgü miktarı 1-3 yapıldığında %100 karartma sağlamaktadır. Karartma perdelere ait renk kataloğumuzdan seçeceğiniz uygun renkte kumaş pencerelerinizin ölçülerine göre hazırlanır ve montajı ekibimiz tarafından yapılır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
 
Genel uygulama olarak Stor perde şeklinde kullanılmaktadır. Kullanımı pratiktir. Gün ışığını tamamen keserek gece karanlığı elde etmeye yarar. Kullanım alanları, evlerin yatak odaları, çocuk odalarında, okullarda, dersanelerde, laboratuvarlardı, sinema, tiyatro, toplantı salonu gibi yerlerde karartma veya ışıksız ortam elde etmek için ideal çözüm perdesidir.
 
Karartma perdeler stor perde dışında normal klasik perde şeklinde de uygulanmaktadır. Bu tarz karartma perdelerde apresi stor perde apresine göre daha yumuşak olan iki tarafı saten ortasında karartma tabakasının bulunduğu kumaşlar başarılı sonuç vermektedir. Bu tip kumaşlar normal dikişle düz perde şeklinde yaygın olarak otel odalarında kullanılmaktadır. Yıkanabilir kolay deforme olmayan yerli üründür. Renk seçenekleri 20 çeşit kadardır.
 

 

 

 

Ahşap Jaluzi

Ahşap Jaluzi