• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/RoyalPerdeSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905339502385
  • https://twitter.com/royalperde
  • https://www.instagram.com/royal.perde.sistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCbAI4i2EsgmR21cfGXS8JRw

                                        

Eğin Logo

 

Sahne Perdesi

Sahne Perdesi


 
Sahne perdesi, ürettiğimiz ürünler arasında standardı olmayan bir ürün olup, kullanıcının isteğine göre niteliklerde hazırlanarak uygulanır. Günümüzde eğitim ve kültür merkezlerindeki tiyatro ve sinema salonlarında kullanılmakta olup son zamanlarda, okulların konferans salonlarında, kültürel etkinlikler için ayrılmış alanlarda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır.
 
Sahne perdesi için kullanılacak kumaş çeşidi standart olarak kadifedir. Daha ekonomik olması istendiğinde muadil kumaşlarla da sahne perdesi üretilebilir.
 
Sahne perdesi ray sistemi, kordon ile çekilerek elle kumanda edilebilir veya uzaktan kumandalı olarak motorlu çalışabilir sistemde de üretilmektedir. Sahne perdesinin ray sisteminde tekerlekli rulmanlı araba sistemi mevcuttur, bu sistem sayesinde perde kolayca ray içerisinde kayarak hareket eder.
 
 
Sahne Perdesi
 

İhtiyacınıza uygun olan perde, uzman ekibimizce keşif ve tespit edilir. Adresinizde değerlendirme yapılır ve fiyatlandırma yapılabilir. İşinizin hızla yürütülebilmesi için istenilen perde ile ilgili tüm detaylar eğitimli personelimiz tarafından size sunulur.
 
Doğru ürün seçiminde işinizi kolaylaştırmak için personelimiz teknik açıdan eğitilmiş olup tüm detaylarla ilgili soracağınız sorulara hazırdır. Sipariş ve danışma için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız.

 

Sahne Perdesi Uygulama Alanları

 
Okullara, Otellere, Tiyatro ve Sinemalara, Konferans Salonları, Show Merkezleri, Oditoryum, Televizyon Stüdyoları, Kamu Belediye Konferans Salonları, Düğün Salonları, Fuar Merkezleri, Bar, Pavyon, Gece Klübü, Brifing Salonları, Ordu Evleri, Subay Gazinoları, Kongre Merkezleri, Opera ve Bale Salonları, Sanat Galerileri…
 
 
 
 
 
 
Üyelik Girişi
Çardak Perdesi

Çardak Perdesi

Motorlu Perde

Motorlu Stor Perdeler

İşlemeli Stor Perde

İşlemeli Stor Perde

Katlamalı Perde

Katlamalı Perde

Akustik Perdesi

Akustik  Perdeleri

Plise Perde

Plise Perde

Kış Bahçesi Perdesi

Kışbahçesi Perdesi

Yer Kaplama

Karo Halı Döşeme

Karo Halı

Mineflo Yer Döşemesi

Laminat Parke

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Perde Aparatları

Stor Perde Metal Portray

Perde Montaj Aparatları

Stor Perde Plastik Portray

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret49200