• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/RoyalPerdeSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905339502385
  • https://twitter.com/royalperde
  • https://www.instagram.com/royal.perde.sistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCbAI4i2EsgmR21cfGXS8JRw

                                        

Eğin Logo

 

Minimal Dekorasyon Önerileri

Minimalist dekorasyon ve perde uygulamalarından örnekler;

Minimalizm çağımızın en önemli trendlerinden bir tanesi. Sanatın pek çok farklı alanından masaüstü yayıncılığa, web tasarımından mimariye, giyim ve aksesuarlardan ev dekorasyonuna kadar çok çeşitli alanda karşımıza çıkıyor.

“Az, çoktur” (Less is more) ilkesi etrafında şekillenen ve özellikle dekorasyonda pratiklik nosyonunu ön plana çıkaran minimalizm akımı, sadeliği ve huzurlu üslubuyla insan ruhuna da oldukça olumlu yansımaları olan bir trend.

Bu yazımızda sizler için minimal bir tarzda dekore edilmiş farklı evlerden farklı odaları bir araya getirdik. Ama şimdiden uyaralım, bu birbirinden güzel örnekler, sizin de gönlünüzü minimalist tarza kaptırmanıza ve kendi evinizde kapsamlı değişikliklere yönelmenize neden olabilir. 
 
Griye çalan alacalı bir tondaki parkelerin üzerindeki geniş gri koltuk ve beyaz duvarlarıyla dikkat çeken bu ev, minimal bir tarzda döşenmiş olmasının yanı sıra Ege mimarisinden de belirgin izler taşıyor. Aydınlık, ferah ve keyifli bir oturma odasını isteyenler için bu tarz bir ortam harika olabilir.
 


Minimalist Stil'de Oturma Odası Nasıl Tasarımlanır?

Aslında minimalist bir stili, siyah, beyaz ve gri gibi şık renklerle ilişkilendiriyorduk ancak bu bastırılmış tonlara yapışkan değildir - günümüzde turuncu, kırmızı ve yeşil gibi koyu tonların sıçramalarını getirmek kabul edilebilir.

Soluk gri ile klas beyazın oturma odasının seyreltilmesi derinliği derinleştirir. Salon, evin her zaman göründüğSalon, evin her zaman göründüğü en önemli yerdir ve konukları ağırlamak için kullandığımız yer bu yüzden rahat ve şık olmalı. Temiz hatların ve şık şekillerinizin hayranı iseniz,

 
Salon, evin her zaman göründüğü en önemli yerdir ve konukları ağırlamak için kullandığımız yer bu yüzden rahat ve şık olmalı. Temiz hatların ve şık şekillerinizin hayranı iseniz, minimalist bir tarzda bir oturma odası gitmek için bir yoldur.
Üyelik Girişi
Çardak Perdesi

Çardak Perdesi

Motorlu Perde

Motorlu Stor Perdeler

İşlemeli Stor Perde

İşlemeli Stor Perde

Katlamalı Perde

Katlamalı Perde

Akustik Perdesi

Akustik  Perdeleri

Plise Perde

Plise Perde

Kış Bahçesi Perdesi

Kışbahçesi Perdesi

Yer Kaplama

Karo Halı Döşeme

Karo Halı

Mineflo Yer Döşemesi

Laminat Parke

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Perde Aparatları

Stor Perde Metal Portray

Perde Montaj Aparatları

Stor Perde Plastik Portray

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret49198