• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/RoyalPerdeSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326365961
  • https://twitter.com/royalperde
  • https://www.instagram.com/royal.perde.sistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCbAI4i2EsgmR21cfGXS8JRw

                                        

Eğin Logo

 

Perfore Dikey Perde

Perfore Dikey Perde


Dikey perdeler ofis ve işyeri perdesi olarak en yaygın şekilde kullanılan mekanik sistemli perdelerdir. Alışılmış dikey perde tipinin yanı sıra, delikli perfore olarak bilinen transparan pvc dikey perdeler, gün ışığını kırarak içeri almanızı sağlar, siz dışarıyı seyrederken, dışarıdan görünmezsiniz.

Perfore Dikey Perde

 

Perfore pvc dikey perdeler, temizliği kolay yapılabilen ofis perdeleridir, 30 C su ve sabun ile sünger yardımı ile temizliği yapılabilir. Perfore pvc dikey perdeleri montajı ve yerinde çıkarılması basittir. Montajı, tavan veya duvara yapılabilir. Tavana yapılacak dikey perde montajında, öncelikle metre ve su terazisi kullanarak yüzeyin düzgünlüğü kontrol edilir.

Tavan montajında öncelikle Tavan ve duvarın kesiştiği noktaya metremizi dayayıp en az 10 cm. mesafeye kalem ile işaret alınır ve o noktada matkabımız ile bir delik açarız. Deliğe uygun dübeli çekiç yardımı ile çakarak tam olarak yuvaya oturmasını sağlarız.  Aynı işlemi her altmış cm. mesafede bir tekrarlarız. Sonra Dikey Perde rayını taşıyıcı portrayları, uygun boyuttaki vida ile tuttururuz.

Daha sonra dikey perde rayını bu taşıyıcı aparatların üzerine oturtarak önce arka kısmını yerleştirip sonra ön kısmını hafifçe bastırarak yerine oturturuz. Bundan sonraki işlem, dikey perde bantlarını ray içerisinde dizili mekanik vagonlara geçirmektir. Dikey perde rayı içerisinde dizili bu vagonlar, plastik mesafe yayları ile bağlantılı olup, perdeyi açtığımızda bantların eşit mesafede durmasını ve eş zamanlı olarak kendi ekseninde 180 derece dönerek kullanma imkanı sunar.

 

 

 

 

Akustik Perdesi

Akustik  Perdeleri

Ahşap Jaluzi

Ahşap Jaluziler

Motorlu Perde

Motorlu Stor Perdeler

Kış Bahçesi Perdesi

Kışbahçesi Perdesi

Yer Kaplama

Karo Halı Döşeme

Karo Halı

Mineflo Yer Döşemesi

Laminat Parke

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı