• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/RoyalPerdeSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905339502385
  • https://twitter.com/royalperde
  • https://www.instagram.com/royal.perde.sistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCbAI4i2EsgmR21cfGXS8JRw

                                        

Eğin Logo

 

Jaluzi Perdeler Hakkında

Jaluzi Perdeler Hakkında Yararlı Bilgiler


Dar pencerelere sahip insanlar, bu yerleri kapatmak için çeşitli yöntemleri denemektedir. Bu yöntemlerin bazıları tahmin edildiğinden çok daha yüksek ücretlere mal olmaktadır. Böyle bir şeyle karşı karşıya gelmek istemeyen insanlar ise çözümü çok daha farklı şekilde aramaya başlar. Jaluzi, böyle bir arayışta olan insanların çözümü olacaktır.
 
Jaluzi, daha çok bürolarda olsa da ev dahil pek çok yerde rahatlıkla kullanılan bir perde türüdür. Nasıl ki geniş pencerelerde dikey perde kullanımı çok daha ekonomik bir seçenek olacaksa aynı şekilde dar ve zor pencereler için de jakuzi kullanımı tavsiye edilmektedir. Pek çok hammadde ile bu tarz perdeler üretilmektedir. Yani insanlar istedikleri şekilde jaluzi  satın alabilirler.
 
Jaluzi, yatay şeritlerden oluşan bir perde türüdür. Bu perde türü kapanırken çok az yer kapladığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tarz perdelerin pek çok renk çeşidi bulunur. İnsanlar perdeleri alacakları yere uygun olacak tarzda renkteki jaluzileri alabilir, böylelikle camlarını istediği şekilde renklendirebilir.
 
Jaluzi perdelerin temizliği kolaydır. Düzenli olarak tozu alınan, ıslak ya da nemli bezlerle silinen perdeler çok daha uzun süre kullanılabilecektir. Ancak bu perdeleri temizlemekte zorlanan insanlar perde üreticileri ya da temizleyicileri ile iletişime geçebilir, profesyonel bir şekilde perdelerini temizletebilir. Bu sayede de jaluzi perdeler hem çok daha uzun süreler boyunca kullanıma devam edilir hem de temizlenmiş olur. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Üyelik Girişi
Akustik Perdesi

Akustik  Perdeleri

Kış Bahçesi Perdesi

Kışbahçesi Perdesi

Plise Perde

Plise Perde

Katlamalı Perde

Katlamalı Perde

Motorlu Perde

Motorlu Stor Perdeler

İşlemeli Stor Perde

İşlemeli Stor Perde

Yer Kaplama

Karo Halı Döşeme

Karo Halı

Mineflo Yer Döşemesi

Laminat Parke

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret39797