• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/RoyalPerdeSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326365961
  • https://twitter.com/royalperde
  • https://www.instagram.com/royal.perde.sistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCbAI4i2EsgmR21cfGXS8JRw

Royal Perde Sistemleri Logosu

Royal Perde Sistemleri

İletişim Destek Hattı: +90212 320 85 93 WhatsApp LogoWhatsAppHattımız : 0532 636 59 61

Sun Screen Perdeler Hakkında

Sun Screen Perde Hakkında Bilmeniz Gereken Yararlı Bilgiler


 
 
Sun screen perde, adından da anlaşılacağı gibi güneş ışınlarının bulunulan yer girmesini engellemek için tasarlanmıştır. Çünkü bu perdenin üretildiği kumaş türü güneş ışınlarını kırma özelliğine sahip bulunmaktadır. Ancak güneş ışığını kırarak içeri girmesini engellemesi, odanın tamamen karanlık hale bürünmesi anlamına gelmez. Bu perde türünün takıldığı yerlerde güneş in yakıcı ışığının içeri girmesi önlenir. Ancak insanlar çok rahat bir şekilde dışarıyı seyredebilirler.
Sun screen perde türünün özelikle iş yerlerinde çok sık kullanılmasının pek çok sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerden ilki perdenin içeriğinde bulunan maddeler sayesinde güneşin yansıma yapmamasıdır. Güneş bilgisayar ekranlarına yansımadığı için de insanlar gönül rahatlığı ile çalışmalarına hız kesmeden devam edebilme imkanına sahip olmaktadır.
 
Bu tarz perdelerin zincirli ve yaylı kontrol sistemleri bulunmaktadır. İnsanlar evleri ya da iş yerleri için sun screen perde türleri arasından rahatlıkla seçim yapabilmektedir. Sun screen perde genel olarak tek renkten meydana gelmez. İsteğe ve stoklara bağlı olmak üzere pek çok çeşitte sun screen perde türleri hazırlanmıştır.
 
Sun screen perde, ısı yalıtımı sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanıma olanak sağlayan yapısı sayesinde insanlar gönül rahatlığıyla bu perdeleri kullanmaktadır. Bol seçeneği ile birlikte evin ya da iş yerlerinin pek çok yerinde kullanılabilmektedir. Bu perdeler sayesinde iç ve dış mekanlarda güneş koruması rahatlıkla gerçekleştirilmiş olur. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Halim Çakıl
Ahşap Jaluzi

Ahşap Jaluzi