• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/RoyalPerdeSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905339502385
  • https://twitter.com/royalperde
  • https://www.instagram.com/royal.perde.sistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCbAI4i2EsgmR21cfGXS8JRw

                                        

Eğin Logo

 

Zebra Perdeler Hakkında

Zebra Perdeler Hakkında


 
Kullanım alanı oldukça geniş olan zebra perdeler ilk zamanlar bu kadar popüler olmasa da son zamanlarda pek çok yerde kullanılmaya başlamış durumdadır.
 
Bu tarz perdeler hemen hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilme imkanına sahiptir. Böyle perdeler de stor perde kategorisinde değerlendirilmektedir. Bu tarz perdeler de bir mekanizmayla aşağı yukarı çekilebilir. Dolayısıyla pencerelerin stor perde takılmasına uygun olması durumunda zebra perdeler de kolaylıkla satın alınabilinecektir.
 
Zebra perdeye bu ismin verilmesinin nedeni, çizgili şekilde tasarlanmış olmasıdır. Çizgili bir şekilde hazırlanmış olan bu perdeler bulunulan yere kendine özgü bir hareketlilik katmaktadır. Her ne kadar zebra denildiği zaman akla siyah beyaz çizgiler gelmeye başlasa da pek çok renk ve desenli zebra perde çeşidi de bulunmaktadır.
 
Gece ve gündüz aynı perdeyi rahatlıkla kullanmak isteyen insanlar zebra perde modellerini tercih edebilirler. Çünkü bu perdeler çizgilidir. Bu sayede de istenilen her şekilde kullanıma imkan sağlanmış olmaktadır. Bu tarz perdeleri ister gündüz isterseniz gece kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.
 
Zebra perdeler tüllerin ya da kumaşların sık bir şekilde dokunmasıyla elde edilmektedir. Bu kumaşlar şeritler halinde birleşmektedir. Böylece şeritler birleşerek perde haline gelmeye başlamaktadır. Bu tarz perdeler çift katlıdır. Yani kumaş ya da tül kullanılacağı zaman da malzemeler iki katlı olarak hazırlanacaktır. Böylelikle zebra perdeler çok uzun süreler boyunca kullanılma imkan tanıyacak şekilde hazırlanmış olacaktır
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Halim Çakıl
Üyelik Girişi
Akustik Perdesi

Akustik  Perdeleri

Kış Bahçesi Perdesi

Kışbahçesi Perdesi

Plise Perde

Plise Perde

Katlamalı Perde

Katlamalı Perde

Motorlu Perde

Motorlu Stor Perdeler

İşlemeli Stor Perde

İşlemeli Stor Perde

Yer Kaplama

Karo Halı Döşeme

Karo Halı

Mineflo Yer Döşemesi

Laminat Parke

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret39797