• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/RoyalPerdeSistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326365961
  • https://twitter.com/royalperde
  • https://www.instagram.com/royal.perde.sistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCbAI4i2EsgmR21cfGXS8JRw

Royal Perde Sistemleri LogosuRoyal Perde Sistemleri 

 İletişim Müşteri Destek Hattı: +90212 320 85 93    WhatsApp Logo    WhatsApp ve Mobil Hattımız : 0533 950 23 85

Ev ve Otel Tekstili

Ev & Otel Tekstili


Ev & Otel Tekstillerinin kapsamı, perde ağırlıklı olarak tül, kumaş perdeler, karartma klasik perdelerdir. Yatak örtüleri, yastık yüzü, nevresim, çarşaflar, masa örtüleri, kapak, peçete gibi tekstil ürünleri de üretilmektedir.

 

Ev Otel Tekstili

Perdelerde rustik sistemli modeller, drapeler, fon perdeleri, katlamalı perde çeşitleri, pliseli, çubuklu modeller yanında, mekanik perde sistemleri, stor, zebra perde, sun screen perde, silhouette perdeler, plise, duette perde seçenekleri üretilmekte ve uygulanmaktadır.

Ev tekstili ürünlerinde, kumaş perdeler, tüller, tül perde modelleri, kumaş fon perde çeşitleri ön plandadır. Ev tekstilinde firmamız, bireysel kullanıcılara, kurumlara, hastanelere, okullara, devlet müesseselerine hizmet vermektedir. 

Otel tekstilinde perdeler, en önemli yeri tutar. Perde, maliyeti açısından, mekanın kimliğini, tarzını yansıtma açısından, ciddi anlamda satın almacıları karar vermede yorar. Otellerde dekorasyona ve tarza uygun perde modelleri mimarlar tarafından zaten belirlenmekte. Ancak bazı durumlarda, biz perdecilerin insiyatifine bırakıldığı durumlarda olabiliyor.
 
Genel olarak otel odalarında, temizliği kolay, yıkanabilir, tül perdeler, fon perdeleri, güneşlikler standart olarak kullanılmaktadır. Sıradışı tasarım ve dekorasyonlarda özel çalışmalar yapılarak, perdeye sanatsal bakış açısıyla yaklaşmak gerekiyor.
 
Modern, klasik, country ve avangard tarz perdeler önceden belirlenip çalışmaları uzman personel tarafından projelendiriliyor. Perde tasarım ve proje yöneticisi uzman ekibimiz en güncel çalışma ve uygulamalarla servis vermektedir.